خبر ها

برداشت گردو با شیکر پشت تراکتوری فول آپشن ایتالیایی در تویسرکان همدان 10 مهر ۱۴۰۲

شیکر برداشت گردو | مدل فرویپیک | FRUIPICK | ساخت ایتالیا

برداشت گردو با شیکر پشت تراکتوری فول آپشن ایتالیایی در تویسرکان همدان 10 مهر ۱۴۰۲ از درختان قدیمی و بزرگ باغ آقای جواد خان میرزایی در روستای عین آباد از توابع شهرستان تویسرکان استان همدان

شیکر پشت تراکتوری اسپدو (SPEDO) مخصوص برداشت گردو از درختان قدیمی و سنتی بوده و داشتن دهانه بزرگ، طول بازوی بلند و هم چنین چندین ویژگی تاثیر گذار این دستگاه را برای برداشت گردو بسیار مناسب نموده است.

از جمله ویژگی های بسیار کارآمد این دستگاه می توان به دارا بودن سیستم هیدرولیک مجزا از تراکتور نام برد. سیستم های الکترونیکی و سنسورهای تشخیص قطر درخت، نیروی لازم را برای برداشت هر درخت با توجه به قطر تنه یا شاخه دربرگیری شده تنظیم نموده و هر درخت را با نیروی مناسب و لازم برای همان درخت برداشت می نماید. این امر باعث می شود که به درختانی با تنه های باریک تر نیروی اضافه وارد نشود و برداشت مکانیزه با این دستگاه باعث آسیب به تنه و ریشه درخت نگردد.

برداشت گردو با شیکر پشت تراکتوری فول آپشن ایتالیایی

برداشت گردو با شیکر پشت تراکتوری فول آپشن ایتالیایی

هم چنین کیفیت مواد به کار رفته در ساخت این دستگاه بسیار عالی است. کیفیت ساخت شاسی با ورق های بسیار ضخیم و مستحکم، سیستم های به روز و تکنولوژی های پیشرفته، امکانات عالی برای برداشت درختان در کمترین زمان ممکن و امکانات تعبیه شده روی بازو از جمله چرخش 360 درجه هد دستگاه، همگی عواملی هستند که این دستگاه را برای برداشت گردو از باغات سنتی بسیار کارآمد نموده است.

شیکر برداشت گردو مدل FRUIPICK ساخت شرکت SPEDO (اسپدو) ایتالیا قادر است تنه هایی تا قطر 52 سانتیمتر را در ارتفاع 6 متر و یا طول افقی 6.5 متر در بر گرفته و بلرزاند. ویژگی های متمایز این دستگاه فرکانس و دامنه فرکانس متغیر با توجه به قطر تنه و یا شاخه درختان باعث می شود که گردوهای نارس هم به راحتی چیده شوند. هم چنین وجود سیستم کنترل از راه دور دستگاه باعث خواهد شد تا اوپراتور به راحتی هد را روی تنه و یا شاخه درخت قفل کرده و سپس به دور از ضربات ناشی از سقوط گردو از روی درخت عملیات برداشت را انجام دهد.

کلیپ زیر برداشت گردو با شیکر پشت تراکتوری فول آپشن ایتالیایی در تویسرکان همدان 10 مهر ۱۴۰۲ در باغ آقای جواد خان میرزایی در روستای عین آباد را نمایش می دهد. شرکت پویا گندم طلایی نمایده انحصاری محصولات شرکت اسپدو (SPEDO) ایتالیا در ایران می باشد. تمامی محصولات این شرکت دارای یک سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشند و تأمین به موقع و دسترسی به قطعات از تعهدات اولیه این شرکت بوده و از این بابت هیچگونه نگرانی متوجه کاربران محصولات این شرکت نخواهد بود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *