خدمات ما

  شرکت پویا گندم طلایی با بیش از 15 سال سابقه در زمینه شناسایی نیازهای اساسی باغداران و کشاورزان و در راستای افزایش ضریب مکانیزاسیون باغداری و کشاورزی ایران عزیز همیشه کوشیده تا ماشین ها و ادوات با کیفیت و نوین دنیا را از کشورهای پیشرو در این زمینه وارد کشور و به مصرف کنندگان ارائه نماید. این شرکت تنها نماینده رسمی شرکت های کامپانیولا ایتالیا، اسپدو ایتالیا، بی ام وی ایتالیا، دولبی آرژانتین و گری گور فرانسه در ایران است و در زمینه واردات، فروش و خدمات پس از فروش دستگاه های هرس پنوماتیک در ایران بی رقیب می باشد. محصولات جدید شرکت کامپانیولا تحت عنوان ادوات هرس شارژی از طریق شرکت پویا گندم طلایی وارد ایران شده و هم اکنون با استقبال بسیار خوبی از طرف باغداران مواجه شده است.

Services

خدمات ممتاز

تعمیرکاران مجرب

Promotions

ارسال سریع

بهترین قیمت ها

خریداران ادوات هرس و ماشین های برداشت از شرکت پویا گندم طلایی به هیچ وجه نباید نگران کمبود لوازم و قطعات مورد نیاز خود باشند چرا که این شرکت خود را موظف به ارائه خدمات پس از فروش و تأمین لوازم و قطعات و همچنین استفاده از تعمیرکاران و کارشناسان مجرب در صورت نیاز می داند.

مشورت | خرید | خدمات

هدف ما ارائه بهترین خدمات پس از فروش به نیازهای اساسی باغداران و کشاورزان است. شما با مشورت با کارشناسان حرفه ای ما بهترین گزینه را انتخاب خواهید کرد و تا سالها از پشتیبانی ما بهره مند خواهید شد.