مجله آموزشی

شیکر چیفارلی (Cifarelli) ساخت ایتالیا با بازوی تلسکوپی

شیکر قابل حمل موتور دار sc800 چیفارلی

شیکر چیفارلی SC800 از یک موتور پرقدرت 52 سی سی 3.3 اسب بخار ایتالیایی بهره گرفته و اندازه دهانه هوک آن 42 میلیمتر می باشد.

معرفی شیکر چیفارلی (Cifarelli)

اولین حضور شیکر چیفارلی (سیفارلی) با عرضه مدل SC800 قبل از سال 1390 در کشور آغاز شد که حدود 75 دستگاه توسط شرکت خدمات حمایتی و تعدادی دیگر توسط بخش خصوصی در ایران به مدتی محدود عرضه و سپس رها گردید. برند چیفارلی عرضه کننده محصولاتی بسیار با کیفیت بوده اما متأسفانه عدم عرضه مداوم توسط شرکت وارد کننده و نداشتن خدمات پس از فروش و نبود قعات یدکی اغلب شیکرهای عرضه شده را از دور خارج نموده است.

شیکر چیفارلی

شیکر چیفارلی

مشخصات

شیکر چیفارلی مدل SC800 از یک موتور پرقدرت 52 سی سی 3.3 اسب بخار ایتالیایی بهره گرفته و اندازه دهانه هوک آن 42 میلیمتر می باشد. کورس حرکت هوک دستگاه 62 میلیمتر است که از کورس معمول سایر شیکرهای ایتالیایی 7 میلیمتر بیشتر می باشد. این دستگاه بسیار مناسب برداشت زیتون خصوصا رقم زرد که دمک سفتی دارد خواهد بود.

شیکری با بازوی تلسکوپی!

بازوی تلسکوپی 165 سانتیمتری شیکر چیفارلی (سیفارلی) به اندازه 315 سانتیمتر قابلیت باز شدن دارد. این ویژگی بسیار کاربردی جزو شاخصه های ممتاز این مدل شیکر می باشد.

وزن شیکر مدل SC800 14.9 کیلوگرم است. اگر کاربران این دستگاه با وزن آن مشکلی نداشته باشند قطعا قدرت و کارایی دستگاه و توانمندی  آن در برداشت محصول جبران سختی وزن آن را خواهد کرد.

مدل جدید و سبک تر

دیگر محصول شرکت چیفارلی (سیفارلی) شیکر SC605 می باشد که دارای موتور مشترک با شیکر چیفارلی مدل SC800 بوده ولی گیربکسی متفاوت دارد و تولید کورس 55 میلیمتر را برای دهانه شیکر میسر خواهد کرد. از خصوصیات بارز این دستگاه ظاهری کاملا متفاوت و به روز شده و استفاده از تکنولوژی و مواد جدید در تولید دستگاه می باشد که نه تنها باعث ارتقا کیفیت دستگاه شده بلکه وزن آن را به 11.5 کیلوگرم کاهش داده است. این شیکر گزینه ای بسیار مناسب برای کاربرهایی است که با وزن دستگاه مدل قبلی (14.9 کیلوگرم) مشکل دارند.

شیکر قابل حمل موتوردار چیفارلی مدل SC605 با دهانه 42 میلیمتری ساخت ایتالیا

شیکر قابل حمل موتوردار چیفارلی مدل SC605 با دهانه 42 میلیمتری ساخت ایتالیا

این شیکر ها را از ما تهیه کنید

خوشبختانه این شرکت موفق به واردات هر دو مدل شیکر چیفارلی (سیفارلی) همراه با انبوهی از لوازم و قطعات مصرفی و یدکی مخصوص تمامی دستگاه هایی که در گذشته وارد کشور شده اند و دستگاه هایی که توسط شرکت پویا گندم طلایی در ایران عرضه خواهد شد گشته است.

دیدگاهتان را بنویسید