مجله آموزشی

شیکر بادام زیتون پسته چیفارلی (سیفارلی) مدل SC605 ساخت ایتالیا

nuts 1 1

شیکر بادام زیتون پسته چیفارلی (سیفارلی) مدل SC605

این شیکر قابل حمل موتور دار ایتالیایی جهت برداشت بادام، برداشت پسته، برداشت زیتون، برداشت لیمو و یا برداشت عناب و دیگر محصولات مشابه کارایی داشته و دارای سیستم ارتعاش گیر روی دسته خود می باشد.

nuts 1 7

شیکر بادام زیتون پسته چیفارلی (سیفارلی) مدل SC605 مدل ارتقا یافته ی شیکر قابل حمل موتور دار SC800 تولید شرکت چیفارلی ایتالیا است و از ویژگی های منحصر به فرد آن سبک بودن آن می باشد به طوری که با همان موتور C5 با قدرت 3.3 اسب بخار چیفارلی و همان بازوی تلسکوپی 315 سانتی متری و دهانه هوک 42 میلی متری تنها 11.3 کیلوگرم وزن و ظاهری به روز شده دارد.

شیکر بادام زیتون پسته چیفارلی (سیفارلی) مدل SC605

شیکر بادام زیتون پسته چیفارلی (سیفارلی) مدل SC605

شیکر بادام زیتون پسته چیفارلی (سیفارلی) مدل SC605 با استفاده از تکنولوژی به روز و متالوژی پیشرفته دارای گیربکسی کوچک و سبک با کورس رفت و برگشتی 55 میلی متری دهانه شیکر و فرکانس ارتعاش 2000 دور در دقیقه می باشد.

شیکر قابل حمل موتوردار چیفارلی مدل SC605 مجهز به گیربکس به صورت حمام روغن می باشد که بسیار با دوام و قابل اعتماد است و برای استفاده حرفه ای و طولانی مدت بسیار مناسب می باشد.

ارگونومی بسیار مناسب قدرت مانورپذیری بسیار بالا و سیستم جذب ارتعاش بسیار کار آمد و البته وزن بسیار کم از ویژگی های این شیکر مدرن می باشد.

شیکر بادام زیتون پسته چیفارلی (سیفارلی) مدل SC605

شیکر بادام زیتون پسته چیفارلی (سیفارلی) مدل SC605

شیکر بادام زیتون پسته چیفارلی (سیفارلی) مدل SC605 ساخت ایتالیا دارای ویژگی های منحصر به فردی است که در ادامه به برخی از آن ها اشاره می کنیم:

  • سیستم ضد ارتعاش: چیفارلی اولین شرکتی است که سیستم ضد ارتعاش را اختراع کرد
  • گیربکس ریخته گری و یک تکه، چرخ دنده و شاتون در حمام روغن با آخرین تکنولوژی روز دنیا و بهترین کیفیت با امکان بررسی فوری سطح روغن از طریق درپوش شفاف
  • مفصل گردان که امکان چرخش میله و دهانه دستگاه (یوک) را فراهم می کند
  • کلاچ گریز از مرکز با پین ایمنی دوگانه بهترین نوع ارتعاش را برای شیکر تضمین می کند
  • وزن بسیار کم دستگاه به دلیل استفاده از مواد و تکنولوزی جدید در ساخت و طراحی

شرکت چیفارلی (سیفارلی) تولید کننده شیکر بادام، زیتون، پسته و … مناسب برداشت محصولات مختلف با سابقه تولید شیکر از سال 1998 طرحی را اختراع کرده که تمامی شیکر های مدرن بر پایه آن طراحی و ساخته شده اند. شیکر های چیفارلی همیشه از نظر عملکرد در برداشت بهترین بوده اند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *