خبر ها

پارت جدید شیکر قابل حمل موتور دار کامپانیولا ایتالیا مدل GSM مهر ماه سال 1402

campagnola new part portable shaker

پارت جدید شیکر قابل حمل موتور دار کامپانیولا ایتالیا مدل GSM

پارت جدید شیکر قابل حمل موتور دار کامپانیولا ایتالیا مدل GSM در تاریخ 1 مهر ماه سال 1402 وارد انبار گردید و آماده ارسال برای باغ داران و بهره برداران عزیز می باشد. این مدل شیکرها دارای کیفیت ساخت بسیار خوب و بسیار پر قدرت می باشند.

شیکر قابل حمل موتور دار کامپانیولا ایتالیا مدل GSM

شیکر قابل حمل موتور دار کامپانیولا ایتالیا مدل GSM

new part shaker gsm 1

 

در طبقه بندی های انجام گرفته شیکر قابل حمل موتور دار مدل GSM شرکت کامپانیولا ایتالیا مدل حرفه ای و تک کاره بوده و برای افرادی مناسب است که یا به صورت خدماتی به حرفه برداشت مشغول هستند یا باغ شخصی بیش از یک هکتار دارند و به ماشین برداشت نیاز دارند. کیفیت بسیار بالای مواد به کار رفته در این دستگاه خود نمایانگر اصالت و کارایی آن می باشد.

اگر نمی دانید شیکر قابل حمل موتور دار چیست این مقاله را از دست ندهید.

شرکت پویا گندم طلایی با مسئولیت محدود با تاریخ تأسیس 29/3/1390 می باشد. شروع فعالیت با نام شرکت پیام گندم طلایی در سال 1383 و ادامه فعالیت در سال 1390 با مدیریت جدید و با نام پویا گندم طلایی نماینده شرکت های اسپدو (SPEDO)، کامپانیولا (CAMPAGNOLA)، بی ام وی (B.M.V) و چیفارلی (CIFARELLI) کشور ایتالیا و شرکت دلبی (DOLBI) کشور آرژانتین در ایران است. تمام دستگاه های ارایه شده از طرف شرکت پویا گندم طلایی دارای خدمات پس از فروش هستند. پس کاربران ما هیچ گونه نگرانی از تأمین قطعات و خدمات پس از فروش نخواهند داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *