مجله آموزشی

شارژر نسل جدید قیچی های شارژی و کابل رابط و غلاف کمری باتری

قیچی هرس شارژی جدید SWANSOFT سوآن سافت مدل PRU-40

شارژر سبک، دارای 2 سری شارژ همزمان با نشانگر کامل شدن شارژ باتری ها

شارژر نسل جدید قیچی های شارژی و کابل رابط و غلاف کمری باتری برند لهستانی سوآن سافت SWANSOFT شما را از نگرانی درباره میزان شارژ و تمام شدن شارژ باتری هنگام کار می رهاند. شارژر نسل جدید می تواند باتری های را به طور همزمان شارژ کند. این امر باعث می شود که شما بتوانید در مدت زمان بسیار کمی باتری ها را شارژ نمایید و دوباره آماده کار باشید. البته به لطف باتری های قیچی شارژی و اره شارژی برند لهستانی سوآن سافت که نسبت به دیگر برندها مدت زمان کاری بسیار بیشتری را فراهم می کنند، شما در طول روز مجبور به شارژ مجدد باتری ها نخواهید شد. در هر صورت شارژر های فوق سریع و همزمان سوآن سافت نگرانی های شما را در خصوص طولانی بودن زمان شارژ باتری ها به کلی مرتفع خواهد کرد.

شارژر نسل جدید قیچی های شارژی و کابل رابط و غلاف کمری باتری

شارژر نسل جدید قیچی های شارژی و کابل رابط و غلاف کمری باتری

کابل رابط و غلاف کمری باتری

استفاده از کابل رابط باتری و غلاف کمری باتری مزایای مختلفی می تواند داشته باشد. در نگاه اول، سبک تر شدن قیچی به خاطر حذف وزن باتری از روی قیچی و قرار گیری باتری درون غلاف کمری بزرگترین مزیت استفاده از کابل رابط است. اما شخصی که کار هرس شاخه های نسبتا ضخیم را انجام می دهد می داند که برای بریدن شاخه های ضخیم باید از قیچی قوی با دهانه بزرگ (مانند قیچی هرس شارژی جدید SWANSOFT سوآن سافت مدل PRU-45 با قطر برش 45 میلیمتر، بزرگترین قیچی شارژی هرس موجود در ایران) استفاده کند. اینجاست که مزایای شارژر نسل جدید قیچی های شارژی و کابل رابط و غلاف کمری باتری نمایان می شود.

قچی هرس شارژی جدید SWANSOFT سوآن سافت مدل PRU-45

قچی هرس شارژی جدید SWANSOFT سوآن سافت مدل PRU-45

قیچی قوی تر یعنی وزن بیشتر و فشار بیشتر روی مفاصل شانه و مچ دست اوپراتور. در این شرایط استفاده از کابل رابط و غلاف باتری می تواند کمک بسیار بزرگی برای شخصی باشد که ساعات طولانی را باید به هرس، خصوصا هرس شاخه های ضخیم، بپردازد.

در حالت دیگر، هنگامی که قیچی دارای یک باتری 2 آمپری و یک باتری 4 آمپری است (باتری با ظرفیت 4 آمپرساعت به دلیل داشتن سلول های ذخیره سازی بیشتر، وزن بیشتری نسبت به باتری 2 آمپری دارد)، مثلا در مدل قیچی هرس شارژی جدید SWANSOFT سوآن سافت مدل PRU-40 که دارای یک باتری 2 آمپری و یک باتری 4 آمپری است، اوپراتور می تواند اول قیچی را با باتری 2 آمپری راه اندازی کند و به هرس مشغول شود، پس از اتمام شارژ باتری اول، قیچی را با باتری بزرگتر و با کابل و غلاف کمری باتری راه اندازی کند و با وزن کمتر به ادامه هرس بپردازد.

مزایای استفاده از شارژر نسل جدید قیچی های شارژی و کابل رابط و غلاف کمری باتری

استفاده از شارژر نسل جدید قیچی های شارژی و کابل رابط و غلاف کمری باتری مزایای گوناگونی دارد.

  • شارژ سریع باتری ها
  • شارژ همزمان دو باتری
  • کاهش وزن قیچی هنگام کار با استفاده از غلاف کمری باتری
  • کاهش فشار روی شانه و مچ دست اوپراتور
  • کاهش خستگی اوپراتور در زمان کار طولانی
  • افزایش ساعات کاری
  • افزایش عملکرد اوپراتور

سوآن سافت SWANSOFT برند لهستانی ابزار شارژی

شرکت SWANSOFT (سوآن سافت) با تجربه 20 ساله در تولید ابزار شارژی یکی از معتبرترین برندهای ابزار شارژی در لهستان می باشد و به عنوان یکی از بزرگ ترین تأمین کنندگان ابزار شارژی در کشورهای اروپایی به شمار می رود. این شرکت تولیدات خود اعم از قیچی های شارژی، اره های شارژی، دستگاه گره زن شارژی و… را به کشورهایی نظیر اسپانیا، فرانسه، ایتالیا و دیگر کشورهای جهان صادر می نماید. شرکت سوآن سافت همواره تولیدات خود را همراه با گارانتی یک ساله و خدمات پس از فروش معتبر عرضه می نماید. این موضوع برای باغداران و کشاورزان آگاه بسیار حیاتی است و تفاوت اصلی برندهای معتبر و برندهای متفرقه موجود در بازار همین موارد است.

Swansoft logo big min e1705829524775

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *